DAIKIN TÜRKİYE, FABRİKASINDA ÜRETİM GAMINI GENİŞLETTİ

DAIKIN ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

DAIKIN TÜRKİYE, FABRİKASINDA ÜRETİM GAMINI GENİŞLETTİ‘VRV kasetli döşeme tipi iç ünite’ modeli de artık Türkiye’de üretilecek

DAIKIN TÜRKİYE, FABRİKASINDA ÜRETİM GAMINI GENİŞLETTİ

İklimlendirme sektöründe hayata geçirdiği inovasyonlarla her geçen gün çıtayı daha da yukarıya taşıyan Daikin, Türkiye’de ürettiği ürünlere bir yenisini daha ekleyerek ‘VRV kasetli döşeme tipi iç ünite FXLQ’ modelini Sakarya’da bulunan fabrikasında üretiyor. Daikin’in Sakarya fabrikasındaki yeni üretim hem iç piyasanın ihtiyaçlarını karşılıyor hem de Avrupa’ya ihraç ediliyor. Avrupa pazarı için üretim üssü olarak faaliyetlerini sürdüren Daikin Türkiye Fabrikası genişleyen ürün skalası ile üstün teknoloji ve konforu tüketici ile buluştururken ülkemizin ihracat gelirlerine katkıda bulunmaya devam edecek.


Üstün teknoloji barındıran cihazları ve patenti kendine ait ürünleriyle iklimlendirme sektörüne yön veren Japon devi Daikin, Türkiye’de kurduğu fabrikasının üretim skalasına yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Sakarya Hendek’te 2019 yılında VRV iç ünite üretimine başlayan Daikin Türkiye, şimdi de ‘VRV kasetli döşeme tipi iç ünite’ modelini bu fabrikada üretiyor. Hendek Fabrika’daki üretim, hem iç piyasanın ihtiyaçlarını karşılıyor hem de Avrupa pazarına ihraç ediliyor. Tarihi dokunun gözetildiği projelerde ilk akla gelen çözüm olan VRV kasetli döşeme tipi iç ünite, renovasyon ve restorasyon projelerinde sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca şık tasarımı ve kompakt yapısıyla villalar, camiler, okullar, poliklinik odaları ve küçük ofis alanları için mükemmel bir seçenek oluşturuyor.
 

DAIKIN TÜRKİYE, FABRİKASINDA ÜRETİM GAMINI GENİŞLETTİMONTAJ AVANTAJI VE ENERJİ TASARRUFU BİR ARADA

Şık tasarımı ile iç ortam düzenine mükemmel uyum sağlayan ‘VRV kasetli döşeme tipi iç ünite’ modeli cihaz konfor, enerji verimliliği ve montaj esnekliğini bir arada sunuyor. Son derece sessiz çalışan ürün, villalar, okullar, poliklinik odaları ve küçük ofis alanları için mükemmel bir alternatif oluşturuyor. Saf beyaz ve demir grisi renklerden oluşan modern gövde zeminde şık bir görünüm sağlıyor. Yerden tasarruf edilmesi gereken durumlarda ünitenin ayakları sökülerek kolayca duvara monte edilebiliyor. Böylece cihazın altında birikebilecek tozlar da kolayca temizlenebiliyor. Kompakt boyutları sayesinde çok küçük montaj alanı gerektiren ‘VRV kasetli döşeme tipi iç ünite’, sadece 23 cm olması nedeniyle pencere altında kullanıma olanak veriyor. İç ünite üzerine monte edilebilen Daikin kablolu kumanda, cihazın kolayca ayarlanabilen 3 farklı fan hızında çalışarak iç ortam sıcaklığının istenilen konfor seviyesinde tutulmasını sağlıyor. Üstün VRV teknolojisi daha iyi bir sıcaklık dağılımı sağlarken elektrik tüketimini de yüzde 30’a kadar düşürüyor.

DAIKIN TÜRKİYE, FABRİKASINDA ÜRETİM GAMINI GENİŞLETTİ

Diğer Haberler

Web Tasarım IDS